Napisz do nas

Potrzebujesz doświadczonego pracownika: menadżera albo wysoko wykwalifikowanego specjalisty? Szukasz doradcy, który odpowiednio pokieruje Twoją karierą?

Poszukujesz pracy? Przejrzyj prowadzone przez nas projekty w zakładce Ofert Pracy i prześlij swoje CV poprzez przycisk Aplikuj. Skontaktuj się z nami!

Chcesz zaktualizować swoje dane osobowe lub cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji? Wyślij zgłoszenie na adres mailowy: biuro@simaconsulting.pl

  CV prosimy wysyłać pod adres: rekrutacja@simaconsulting.pl. Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę SIMA Consulting z siedzibą w Poznaniu w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Administratorem danych jest SIMA Consulting Sp. z o.o. Przedmiotowe dane osobowe są zbierane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Ich podanie jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Znajdź nas

  Masz pytania odnośnie naszej firmy i usług? Chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się poniżej.

   

  TuZdrowie